Transport chłodniczy Włochy

transport mrożonek włochy

Transport chłodniczy Włochy oferujemy szybko i tanio z każdego miasta do Polski i odwrotnie. Zadzwoń do nas teraz po najlepszy transport mrożonek z Włoch.

Organizujemy kompleksowy transport chłodniczy z Włoch – obsługujemy wszystkie większe miasta. Realizujemy stałe zlecenia dla naszych kontrahentów, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie świeżych i mrożonych owoców morza, ryb i innych produktów spożywczych. Bazujemy na własnej flocie i przewoźnikach posiadających bazy samochodów we Włoszech. Wykonujemy zlecenia transportowe zarówno dla hurtowni i dużych kontrahentów, jak i na zlecenie pojedynczych restauracji i sklepików.

Zapewniamy dobór odpowiednich zestawów do przewożonego ładunku, oferujemy również jedne z najlepszych stawek na rynku.

Jeżeli poszukujesz taniego transportu chłodniczego – zadzwoń do nas już teraz.
+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Dojedziemy do każdego miasta, regularnie wykonujemy załadunek palet w Mediolanie, Rzymie czy Turynie. Nasi kierowcy utrzymują 100% normę dotrzymywania terminów, wiemy jak wiele zależy od dostarczenia ładunku na czas.

Transport mrożonek z Rzymu

Oferujemy transport mrożonek z Rzymu do Polski zarówno dużym przedsiębiorstwom jak i małym firmom.

Zabierzemy nawet 1 paletę – obsłużymy również i setkę – zlecając nam przewóz masz gwarancję terminowości wykonania oraz spełnienia wszelkich wymagań w przewozie międzynarodowym towaru chłodniczego czy izotermą.

Transport izotermą z Włoch

Oferujemy kompleksowy transport izotermą z Włoch w dowolne miejsce Polski. Zapewniamy szybki i terminowy dowóz cytrusów z Włoch, dojazdy na giełdy żywności oraz do sklepów.

Transport owoców morza z Włoch

Transport owoców morza z Włoch

Nasza firma realizuje transport produktów spożywczych z Włoch. Współpracujemy z wieloma restauracjami i hurtowniami w zakresie importu owoców morza i włoskich produktów spożywczych.

 

Neapol→Nowy Sącz 1790 km, mrożonki na paletach, SOLO 1120€
Porto di Maratea → Ostrowiec Świętokrzyski 2123km, owoce morza, boxy z lodem, 1T 1250€