6 maja 2020

O NAS

Witamy na stronie ofertowej Firmy Transportowo-Usługowej Małgorzata Handzel Euro-Trans Handzel.

W ramach naszej działalności prowadzimy dział Transportu oraz dział Spedycji.

Naszym atutem jest rozbudowana flota flota samochodowa wykonująca zlecenia krajowe i europejskie.

Posiadamy również sieć współpracujących z nami przewoźników, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom zoptymalizowane rozwiązania transportowe.

Wykonujemy zlecenia na terenie Polski i całej Europy. Posiadamy stałe trasy do Niemiec i Francji. Zachęcamy do przedstawienia szczegółów transportu, który chcą Państwo zlecić, a nasi doradcy przedstawią Państwu najlepsze możliwe rozwiązania, przedstawią wstępną wycenę usługi oraz wyjaśnią formalności.

Profesjonalny transport chłodniczy

Firma EuroTrans wykonuje przewozy towarów wymagających transportu w stałej i obniżonej temperaturze (-25/+25) za pomocą pojazdów typu chłodnia lub izoterma.


W naszych realizacjach kładziemy nacisk na terminowość oraz gwarancję bezpiecznego przewozu towaru, który nie ulegnie mikrouszkodzeniu. To szczególnie ważne przy transportach produktów spożywczych, medycznych czy ADR oraz innych towarach specjalnych.

Pojazd typu chłodnia przeznaczony do transportu chłodniczego, należy do floty EuroTrans


Realizujemy przewozy towarów na terenie całej Europy oraz w okolicach wybrzeży – wszędzie tam gdzie docierają promy przystosowane do przeprawy aut towarowych.
Samochody w naszej flocie posiadają ładowność od 550 kg (Bus blaszka chłodnia 420/160/200) do 22 ton/33ep (chłodnia/skrzynia/izoterma – 1360/245/260). Nasze pojazdy wyposażone są termografy dokładnie kontrolujące temperaturę przestrzeni ładunkowej, o której zaświadcza wydruk z urządzenia.


Nasza flota przystosowana jest do transportu żywności świeżej i mrożonej, warzyw, owoców, mięs i ryb. Pojazd typu chłodnia i izoterma przystosowane są również do przewozu towaru specjalnego znaczenia jak produkty medyczne/farmaceutyczne, chemikalia i ADR / RID wymagające transportu w warunkach stabilnej i obniżonej temperatury.

Chłodnia
Pojazd tego typu przeznaczony jest do przewozu produktów mrożonych, szybko psująych się produktów spożywczych, towarów specjalnych ( np. ADR) a także produktów potrzebujących stabilnej lub podwyższonej względem otoczenia temperatury.
Izoterma
Samochód przeznaczony do transportu produktów wymagających stałej temperatury.