Transport chłodniczy Niemcy

transport mrożonek z Niemiec

Oferowany przez nas transport chłodniczy Niemcy to pewność dotarcia z towarem na czas w odpowiednich warunkach.

Transportujemy mrożonki w izotermach, towary chłodnicze oraz żywność zarówno w ładunkach całopojazdowych jak i pojedynczych zamówieniach dodawanych do innego przewozu. Wiemy jak ważna jest terminowość w przewozach tego typu, dlatego umożliwiamy stały kontakt z kierowcą w trasie. Zlecając nam transport chłodniczy do Niemiec, zawsze dbamy o pełne zabezpieczenie ładunku oraz gwarancje ubezpieczenia przewoźnika.

Dostarczamy towar do sklepów w Niemczech i Polsce zgodnie z zamówieniami towarowymi.

Gwarantujemy dobór warunków przewozu do wytycznych klienta.

Bazujemy na rozbudowanej flocie wykonującej stałe zlecenia do Niemiec oraz rozbudowanej sieci kierowców, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom zoptymalizowane rozwiązania transportowe. Realizujemy zarówno zlecenia na transporty solo jak i doładunkowe. W swojej flocie posiadamy pojazdy typu chłodnia oraz izoterma.

przejdź do strony wyceny transportu chłodniczego z Niemiec

Transport mrożonek do Niemiec

Gwarantujemy bezpieczny przewóz mrożonek do Niemiec. Przyjmując zlecenie transportu gwarantujemy dostawę w umówionym terminie, według przejrzystych zasad. Każdy realizowany transport objęty jest ubezpieczeniem (zwykle 250 tyś. €) a przewoźnik ponosi pełną odpowiedzialność za realizację usługi zgodnie z umową. Naszą marką jest zaufanie, którym obdarzają nas klienci.

Zapewniamy wyłącznie zgodne z przepisami warunki przewozu, gwarantujemy dopasowanie zestawu do potrzeb klienta. Umożliwiamy także przewóz mrożonek do sklepów w Polsce, dla sprzętów wymagających specjalnych warunków – dobieramy specjalne zestawy transportowe

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport ładunków chłodniczych do Niemiec

Tanio i solidnie organizujemy kompleksowe przewozy ładunków chłodniczych, mrożonej żywności oraz chemii.

Oferujemy dowóz w każde wybrane miejsce Niemiec. Zapewniamy dowóz zgodny z międzynarodowymi przepisami oraz pewność, że cały transport jest w pełni legalny – zarówno wobec przepisów krajowych, jak i europejskich.

W Eurotrans Handzel dbamy o to by ładunek był odpowiednio zabezpieczony a kierowca posiadał przeszkolenie – na nas możesz polegać.

Warunki przewozu

  • TERMINOWO
  • CAŁA EUROPA
  • ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK ŁADUNKÓW CHŁODNICZYCH ZGODNIE Z UMOWĄ
  • WYŁĄCZNIE FACHOWI KIEROWCY
  • PEŁNA ZGODNOŚĆ Z ZASADAMI I PRZEPISAMI TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO