Transport chłodniczy Hiszpania

transport izoterma chłodnia Hiszpania

Realizując transport chłodniczy Hiszpania – Polska dbamy o każdy szczegół mogący ekonomizować koszta przewozu. Nasi spedytorzy zobowiązani są do przedstawienie najkorzystniejszego rozwiązania transportowego, dlatego też starają się proponować zainteresowanym klientom rozwiązanie przewozu chłodnią lub izotermą w doładunku

Oferujemy regularny transport chłodniczy z Hiszpanii – cytrusy, owoce, warzywa – obsługujemy wszystkie większe miasta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie żywności z Hiszpanii i do tego kraju. Obsługujemy firmy importujące żywność, owoce, i produkty wymagające transportu w stałych i obniżonych temperaturach. Wiemy jak ważne jest dostarczenie produktu spożywczego bez mikrouszkodzeń, z zachowaną świeżością. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów, a cała usługa przewozu towaru podlega ubezpieczeniu. Co roku nasza firma realizuje międzynarodowy przewóz kilkuset ton owoców – posiadam duże doświadczenie w obsłudze zleceń w Hiszpanii oraz rozeznanie dynamiki rynku transportowego, co pozwala nam na zoptymalizowanie naszych rozwiązań przewozowych.

Zapewniamy dobór odpowiednich zestawów do przewożonego ładunku, oferujemy również jedne z najlepszych stawek na rynku.

Jeżeli poszukujesz taniego transportu chłodniczego – zadzwoń do nas już teraz.

wyślij prośbę o wycenę transporttu mrożonek

Dojedziemy do każdego miasta, regularnie wykonujemy załadunek palet w Madrycie czy Barcelonie. Nasi kierowcy utrzymują 100% normę dotrzymywania terminów, wiemy jak wiele zależy od dostarczenia ładunku na czas.

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport mrożonek z Madrytu

Oferujemy transport mrożonek z Madrytu z Polski zarówno dużym przedsiębiorstwom jak i małym firmom.

Zabierzemy nawet 1 paletę – obsłużymy również i setkę – zlecając nam przewóz masz gwarancję terminowości wykonania oraz spełnienia wszelkich wymagań w przewozie międzynarodowym towaru chłodniczego czy izotermą.

Przewóz izotermą z Hiszpanii

Oferujemy tanie transporty izotermą z Hiszpanii do Polski, tanie dostawy do sklepów oraz dowóz owoców egzotycznych. Gwarantujemy niską cenę oraz pewność dojazdu na czas i miejsce