Transport chłodniczy Norwegia

Organizujemy kompleksowy transport chłodniczy do Norwegii – obsługujemy wszystkie większe miasta.

Zapewniamy dobór odpowiednich zestawów do przewożonego ładunku, oferujemy również jedne z najlepszych stawek na rynku.

Jeżeli poszukujesz taniego transportu chłodniczego – zadzwoń do nas już teraz.

transport chłodniczy mrożonek Norwegia

Dojedziemy do każdego miasta, regularnie wykonujemy załadunek palet w Oslo, Trondheim czy Stavanger. Nasi kierowcy utrzymują 100% normę dotrzymywania terminów, wiemy jak wiele zależy od dostarczenia ładunku na czas.
+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport mrożonek do Norwegii

Oferujemy transport mrożonek do Norwegii z Polski zarówno dużym przedsiębiorstwom, małym firmom i klientom indywidualnym.

Naszą ofertę optymalizujemy pod oczekiwania klienta w oparciu o aktualną sytuacje na europejskim rynku transportowym. Dla osób chcących przewieźć w warunkach chłodniczych ładunki o mniejszej wadze, zawsze – prócz rozwiązania solo – staramy się przedstawić rozwiązanie przewozu towaru w chłodni jako doładunku.

Zabierzemy nawet 1 paletę – obsłużymy również i setkę – zlecając nam przewóz masz gwarancję terminowości wykonania oraz spełnienia wszelkich wymagań w przewozie międzynarodowym towaru chłodniczego czy izotermą.

Import z Norwegii

Nasza firma realizuje usługi transportu chłodniczego oraz w pojazdach typu izoterma obsługując wielu kontrahentów prowadzących import produktów spożywczych z Norwegii i innych krajów skandynawskich, do Europy i Polski. Posiadamy doświadczenie w realizacji transportu mrożonek, ryb, owoców, mięsa i innych, o najwyższym standardzie zabezpieczenia towaru, tak by dotarł on nie poobijany i nieuszkodzony.

przejdź do strony wyceny transportu chłodniczego mrożonek i ryb z Norwegii