Transport chłodniczy Anglia

transport chłodniczy anglia

Gwarantujemy najszybszy i najtańszy transport chłodniczy Anglia Polska

Potrzebujesz szybko przewieźć mrożonki z Polski do Wielkiej Brytanii? Zadzwoń już teraz, specjalizujemy się w dowozie ładunków chłodniczych na terenie całej Europy.

Wiemy jak ważna jest terminowość w przewozach tego typu, dlatego umożliwiamy stały kontakt z kierowca w trasie. Zlecając nam transport mrożonek do Anglii, zawsze dbamy o pełne zabezpieczenie ładunku oraz gwarancje ubezpieczenia przewoźnika.

Dostarczamy towar do sklepów w Wielkiej Brytanii i Polsce zgodnie z zamówieniami towarowymi.

+48 660 448 690

+48 662 615 172

[email protected]

Gwarantujemy dobór warunków przewozu do zapotrzebowania klienta.

Transport mrożonek Anglia

Gwarantujemy bezpieczny przewóz mrożonek do Anglii, zapewniamy 100% bezpieczeństwa i nieuszkodzenia ładunku podczas transportu. Obsługujemy firmy z cyklicznym transportem na umówione dni dostaw.

Zapewniamy wyłącznie odpowiednie izotermy i zestawy, zgodne z prawem warunki przewozu, gwarantujemy dopasowanie zestawu do potrzeb klienta. Umożliwiamy także przewóz mrożonek do sklepów w Polsce, dla ładunków wymagających specjalnych warunków – dobieramy specjalne zestawy transportowe

Transport ładunków chłodniczych Anglia

Tanio i solidnie organizujemy kompleksowe przewozy ładunków chłodniczych, towarów w izotermach czy chłodniach.

Oferujemy dowóz praktycznie w całej Wielkiej Brytanii. Zapewniamy dowóz zgodny z międzynarodowymi przepisami oraz pewność, że cały transport jest w pełni legalny.

W Eurotrans Handzel dbamy o to by ładunek był odpowiednio zabezpieczony a kierowca posiadał przeszkolenie – na nas możesz polegać.

Warunki przewozu

  • TERMINOWO
  • CAŁA EUROPA
  • ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK MROŻONEK ZGODNIE Z UMOWĄ
  • WYŁĄCZNIE FACHOWI KIEROWCY
  • PEŁNA ZGODNOŚĆ Z ZASADAMI I PRZEPISAMI TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO