Transport chłodniczy Anglia

transport chłodniczy anglia

Gwarantujemy najszybszy i najtańszy transport chłodniczy Anglia Polska

Potrzebujesz szybko przewieźć mrożonki z Polski do Wielkiej Brytanii? Zadzwoń już teraz, specjalizujemy się w dowozie ładunków chłodniczych na terenie całej Europy.

Wiemy jak ważna jest terminowość w przewozach tego typu, dlatego umożliwiamy stały kontakt z kierowca w trasie. Zlecając nam transport mrożonek do Anglii, zawsze dbamy o pełne zabezpieczenie ładunku oraz gwarancje ubezpieczenia przewoźnika.

Dostarczamy towar do sklepów w Wielkiej Brytanii i Polsce zgodnie z zamówieniami towarowymi.

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Gwarantujemy dobór warunków przewozu do zapotrzebowania klienta.

wyślij prośbę o wycenę transportu chłodniczego

Transport mrożonek Anglia

Gwarantujemy bezpieczny przewóz mrożonek do Anglii, zapewniamy 100% bezpieczeństwa i nieuszkodzenia ładunku podczas transportu, które gwarantuje dodatkowo ubezpieczenie towaru. Posiadamy doświadczenie w transporcie wysokiej klasy produktów spożywczych wymagających przewozu w obniżonych i stałych temperaturach. Wiemy jak ważne w transporcie żywności jest by towar został dostarczony bez obtłuczeń i uszkodzeń. Wykonujemy przewozy o najwyższym standardzie zabezpieczenia towaru.  Obsługujemy firmy z cyklicznym transportem na umówione dni dostaw.

Zapewniamy wyłącznie odpowiednie chłodnie, izotermy i zestawy, zgodne z prawem warunki przewozu, gwarantujemy dopasowanie zestawu do potrzeb klienta. Umożliwiamy także przewóz mrożonek do sklepów w Polsce, dla ładunków wymagających specjalnych warunków – dobieramy specjalne zestawy transportowe.

Transport ładunków chłodniczych Anglia

Tanio i solidnie organizujemy kompleksowe przewozy ładunków chłodniczych, towarów w izotermach czy chłodniach.

Nasi spedytorzy nadzorują transport na każdym etapie. Informujemy klienta o obecności pojazdu na załadunku, załadowaniu i zgodności towaru ze zleceniem, przebiegu każdego etapu transportu oraz momencie dostarczenia ładunku do miejsca docelowego. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentacje fotograficzną towaru.

Dzięki wykonywaniu stałych zleceń na kierunku Polska → Wielka Brytania → Polska, posiadamy rozbudowane możliwości wykonywania transportów w tzw. doładunku. Nasi spedytorzy przedstawią Państwu propozycje zoptymalizowanego rozwiązania transportowego, wraz ze wstępną wyceną.

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy dowóz praktycznie w całej Wielkiej Brytanii. Dojeżdżamy na wyspy – wszędzie tam, gdzie docierają promy przystosowane do przeprawy z autami towarowymi. Zapewniamy dowóz zgodny z międzynarodowymi przepisami oraz pewność, że cały transport jest w pełni legalny.

Flota chłodni EuroTrans

W Eurotrans Handzel dbamy o to by ładunek był odpowiednio zabezpieczony a kierowca posiadał przeszkolenie – na nas możesz polegać.

Warunki przewozu

  • TERMINOWO
  • CAŁA EUROPA
  • ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK MROŻONEK ZGODNIE Z UMOWĄ
  • WYŁĄCZNIE FACHOWI KIEROWCY
  • PEŁNA ZGODNOŚĆ Z ZASADAMI I PRZEPISAMI TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO